O nas

Kim jesteśmy?

Najlepsi od 25 lat!

Od początku istnienia przedsiębiorstwa, zaufanie Klientów było i jest najwyższym priorytetem firmy NEOROL.

Neorol jest jedną z najmłodszych polskich firm paszowych, która każdego roku zajmuje czołowe miejsce w rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw z tej branży.

firma Neorol

Historia firmy

Historia firmy sięga 1995 roku. NEOROL powstał na bazie magazynu zbożowego, należącego do PZZ w Chrzanie. To właśnie wtedy, trzy rodziny – w oparciu o swój kapitał, wiedzę i doświadczenie – uruchomiły produkcję wysokiej jakości pasz w opakowaniach z charakterystycznym biało-czerwonym, znanym już dziś logo. Dziś NEOROL to dwa, nowoczesne zakłady produkcyjne w Chrzanie, niedaleko Jarocina oraz Kunowie koło Poznania.


Lata temu, NEOROL® zaczynał od sprzedaży 100 ton paszy miesięcznie, by dziś stać się jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na rynku paszowym w Polsce. Zakład produkcyjny był sukcesywnie modernizowany oraz wyposażany w urządzenia, które dziś umożliwiają firmie wytwarzanie konkurencyjnych pod względem ceny i jakości pasz. Zainwestowano między innymi w komputerowy system dozowania składników do produkcji pasz, który umożliwia zachowanie stałej jakości i powtarzalności produktów. Zakupiono nowoczesny granulator wraz z wytwornicą pary – urządzenie dokonuje obróbki barotermicznej paszy, co polepsza jej strawność. Obecnie pasza jest dodatkowo zakwaszana, natłuszczana, granulowana, a także zabezpieczana przed pleśnieniem.


Pytania?

bok@neorol.eu

Godziny pracy

Poniedziałek – piątek 7:30 – 15:30

Top