BYDŁO - CIELAKI

Cielęta

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują pasze dla cieląt. Poprzez właściwe żywienie cieląt wpływamy na ich przyszłą produkcyjność. Zdajemy sobie sprawę, że bezproblemowy odchów jest priorytetem i celem każdego gospodarstwa, dlatego dbamy o każdy szczegół podczas ich produkcji, stosując jedynie sprawdzone składniki i rozwiązania.

Pasze treściwe dla cieląt

Dzięki naszym rozwiązaniom cielęta wcześnie i chętnie pobierają pasze treściwe, osiągają wysokie przyrosty charakteryzują się optymalnym rozwojem.

Preparaty mlekozastępcze dla cieląt

Proponowane przez naszą firmę preparaty mlekozastępcze charakteryzują się doskonałą rozpuszczalnością, smakowitością, są dostosowane do wieku cieląt, pozwalają szybko i efektywnie odchować cielęta.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy mieszanki dla bydła posiadają status pasz niezmodyfikowanych genetycznie?

  Od ponad trzech lat z powodzeniem produkujemy mieszanki paszowe dla bydła wyłącznie z surowców niezmodyfikowanych genetycznie zgodnie z najnowszymi wymogami prawnymi. Posiadamy niezbędne certyfikaty i ciągle monitorujemy rynek mleka.

 • Czy w Neorolu można wykonać badanie paszy objętościowej?

  Oczywiście, nowoczesne laboratorium którym dysponujemy pozwala na analizę zarówno pasz treściwych, jak i objętościowych.

 • Jest wiele firm paszowych, dlaczego wybrać Neorol?

  Uważamy, że odpowiedzią są: wiedza, doświadczenie, odpowiedzialni i charyzmatyczni ludzie, a także bogata oferta produktów dla bydła pozwalają nam opracować indywidualne rozwiązanie dla każdego gospodarstwa. To dzięki tym czynnikom lista naszych zadowolonych klientów ciągle rośnie.

 • Czy w ofercie Neorolu są jakieś nowości?

  Dzięki stałemu kontaktowi z naszymi hodowcami wiemy, czego klienci poszukują, a także nad czym należy pracować. Ostatnim produktem opracowanym przy udziale hodowców jest NeoProtector T - mieszanka paszowa uzupełniająca z solami anionowymi dla krów zasuszonych, która doskonale sprawdza się w terenie.

Top